על עבודה בשקיפות מלאה בעידן החדש

blog-post-4
שותפות בקבצי המידע ,בחלק מהמקרים רק עם אפשרות צפייה ובחלק עם אפשרות לעבודה משותפת, הינה סממן בולט לניהול מתקדם ערני ועדכני של מערך העבודה.

נודה על השיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

לא פעם שמעתי מבעלי/ות עסקים כשכבר מאוחר.

הם לא יודעים איפה העובד.ת שומר.ת את המסמכים או על איזו משימה היא/הוא עובד.ת כרגע, שלא לדבר על שמות משתמשים וסיסמאות, מחירונים שאינם תואמים אצל כל עובדי החברה,
לו”ז שהשתבש עקב חוסר תיאום, לקוחות שנעלמו וכספים שאבדו בגלל אי סדר וחוסר שקיפות בעבודה השוטפת.

בעידן החדש והטכנולוגי שאנו מצויים בו, אין כבר מקום לצורת העבודה המיושנת והמכבידה, אין צורך בשימוש רב בנייר (חוסו על יערות הגשם ועל עצמכם) ובטח שלא הגיוני שעובד.ת משרד י.תחזיק אצלה.ו את כל המידע באופן גורף.

שותפות בקבצי המידע ,בחלק מהמקרים רק עם אפשרות צפייה ובחלק עם אפשרות לעבודה משותפת, הינה סממן בולט לניהול מתקדם ערני ועדכני של מערך העבודה.

דמיינו לכם שאתם הולכים במסדרון עצום, משני צידיו אקווריומים גדולים מחולקים לפי מיני הדגים וחיות המים, יש לכם אפשרות להביט בכל אחד מהם , לקרוא את המדדים שעל הצג ולפזר אוכל כשצריך, להפעיל את משאבת הניקוי כשצריך. יכול להיות שתראו פתאום דיונון שנראה לא טוב ותוכלו להגיש לו עזרה במקום ובכך להציל את חייו, יכול להיות שתגלו כמה דגים חדשים ויפים שלא ידעתם על קיומם, תוכלו לראות גם את הצוללנים שבדיוק סיימו את מלאכתם שמחים ומאושרים..ילכו אתכם לסיור עוד אנשים, כל אחד מהם יבחין בתופעות שונות ויוכל לתת את דעתו ופעולתו בנושא.כל פעולה תעודכן בדיוק רב ותוצג לכולם.
עבודה בשקיפות מלאה תניב את התוצאות הטובות ביותר לכם וללקוחות שלכם.

לשמחתנו הרבה, בימינו יש את כל הכלים הטכנולוגיים לעבודה יעילה , שתביא שקט נפשי לכל הצדדים ואחריות משותפת לצמיחת העסק.

לתיאום שיחת ייעוץ ללא כל עלות

צרו איתנו קשר!

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם